Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

PROPOZICE KE STAŽENÍ

 

HURÁ DO KLECE, aneb trénink čekání pro každodenní praxi + pár slov o strachu ze samoty

 

Sobota 16. prosince 2017

9:30 - cca 17:00 hodin

INSTRUKTOR

Hana Böhmová

Cvičí a žije s čivavkami Kamilkou a Májou, se kterými si vyzkoušela obedience, sportovní kynologii, agility, tanec se psem a dogtrekking. Aktuálně se věnuje aktivně canisterapii a hrám se psy pro sport i volný čas. Složené zkoušky ZZO, ZOP, OB-Z, A1, NW-U, NW-N, opakovaně povahové testy CT psů; instruktorka dogdance III. třídy a instruktor obedience.

Výcviku a výchově psů se věnuje od roku 2008 a průběžně se v tomto oboru vzdělává.

                   

Náplň semináře:

PROSÍM VEZMĚTE SI S SEBOU VLASTNÍ KLEC NEBO BOUDIČKU!!!

Pojďme se společně naučit velmi praktickou dovednost pro oboustranně pohodlné lidsko - psí soužití: ČEKÁNÍ

Seminář bude doplněn i praktickými zkušenostmi, jak pracovat se strachem ze samoty. V teorii (a částečně v praxi) probereme, co vše toto často destruktivní chování psů ovlivňuje, a tedy i co vše může pomoci.

Čekat se budeme učit:
- na pelíšku nebo na dece
- v kleci nebo v boudičce
- na úvazu
- za zavřenými dveřmi
- v autě
- jen tak :-)

SEMINÁŘ JE URČEN především PRO ZAČÁTEČNÍKY - nejsou třeba žádné speciální dovednosti.
POKUD VŠAK VÁŠ PES NENÍ SCHOPEN SE ZA PŘÍTOMNOSTI JINÝCH PSŮ A LIDÍ alespoň trochu SOUSTŘEDIT, DOPORUČUJEME NEJPRVE VYUŽÍT INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ - pište na bohmova.hana
@post.cz.

Semináře se mohou zúčastnit i háravé fenky. Jen prosíme o jistou zdrženlivost, ohleduplnost a takt :-)

 

Cena 800,-- za cvičící tým

(= pes + max. 2 osoby - děti do 15ti let zdarma)

Cena 400,-- za diváky

 

 

Organizační informace:

 

Co s sebou:

·         Psa ideálně v postroji nebo s měkkým obojkem. Vodítko nám bude sloužit především jako pojistka, aby pes nechodil rušit ostatní cvičící týmy. A nechceme, aby se pes škrtil.

·         VLASTNÍ BOUDIČKU NEBO KLEC!!! Bez toho se tento seminář opravdu neobejde.

·         Budete potřebovat opravdu VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji i nějaké nelepivé větší kousky, které dobře létají :-D Čím lákavější, tím lépe, ať máme čemu odolávat. Vezměte si určitě více druhů. Doporučuji zejména vařené nebo pečené maso, sýry, párky apod...

·         Něco na psaní poznámek - bude toho opravdu hodně.

·         Vlastní židličku nebo polštářek, na kterém budete sedět; deka na přikrytí se také šikne

·         Bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

 

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře, která bude přitápěna elektrickým topením (na cca 10 - 15 °C - teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

 

Maximální počet přihlášených: 6 cvičících týmů

 

Přihlášky posílejte na bohmova.hana@post.cz

Do přihlášky prosím uveďte své jméno, mobilní spojení, e-mail, popis psa (plemeno a jeho věk).

Přihlášky jsou potvrzené až po zaplacení!

 

Vstupné prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)!

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a instruktorů.

 

Těšíme se na Vás!