Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

PROPOZICE KE STAŽENÍ

 

 

Sobota 17. března 2018

9:30 - cca 17:00

INSTRUKTOR

Hana Böhmová

Cvičí a žije s čivavkami Kamilkou, Májou a Fidorkou, se kterými si vyzkoušela obedience, sportovní kynologii, agility, tanec se psem a dogtrekking. Aktuálně se věnuje aktivně canisterapii a hrám se psy pro sport i volný čas. Složené zkoušky ZZO, ZOP, OB-Z, A1, NW-U, NW-N, opakovaně povahové testy CT psů; instruktorka dogdance III. třídy a instruktor obedience.

Výcviku a výchově psů se věnuje od roku 2008 a průběžně se v tomto oboru vzdělává.

 

Program - co vás čeká a nemine:

 

Už máte z toho věčného tahání a škubání vykloubená ramena?
Nebo se váš pes šprajcuje a nechce jít stejným směrem s vámi?
Máte psa, kterého si vůbec netroufnete pustit z vodítka?
Zkrátka, zápasíte se svým psem?

TAK V TOM PŘÍPADĚ SE NA VÁS TĚŠÍM!

 

Co se budeme učit:
Budeme probírat vše, co souvisí s běžnými vycházkami. Budeme se zabývat tím, jak naučit psa chodit na prověšeném vodítku za běžných okolností. Jak to udělat, aby nás pes i venku vnímal a šel skutečně s námi:

- jak psa nadchnout pro chůzi na prověšeném vodítku
- co dělat, když pes udělá chybu tj. zatáhne

- jak srozumitelně, rozhodně a sebevědomě komunikovat se psem bez nátlaku a hrozeb

Konkrétní obsah semináře se řídí potřebami účastníků.

 

Cena 1 000,-- za cvičící tým (pes + max. 2 osoby)

 

V tomto případě doporučujeme přijít pouze s jedním psem (další pes může být přítomen, pokud je bezproblémový a nebude vyrušovat).

 

 

Organizační informace:

 

Co s sebou:

·         Psa ideálně v postroji nebo s měkkým obojkem. Vodítko běžné délky 120 - 150 cm. Pro některá cvičení je naprosto nejvýhodnější úplně normální jednoduché vodítko. Přepínací vodítka jsou bezva zamotávací vynález ;-). Určitě prosím NE flexi vodítka!!!

·         Boudičku, pelíšek... kde bude mít pes možnost odpočívat, když nebude na řadě. Ve třídě jsou k dispozici i úvazové kolíky ve zdi.

·         Budete potřebovat opravdu VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji VÍCE DRUHŮ!!! Měkké i sušené :-D Čím lákavější, tím lépe, ať máme čemu odolávat. Doporučuji zejména vařené nebo pečené maso, sýry, párky apod...

·         Něco na psaní poznámek - bude toho opravdu hodně. Během akce si můžete i fotit.

·         Vlastní židličku nebo polštářek, na kterém budete sedět; deka na přikrytí se také šikne

·         Bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky - ne pantofle); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

 

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře, která bude přitápěna elektrickým topením (na cca 10 - 15 °C - teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

 

Maximální počet přihlášených: 5 cvičících týmů

 

Přihlášky posílejte na bohmova.hana@post.cz

Do přihlášky prosím uveďte své jméno, mobilní spojení, e-mail, popis psa (plemeno a jeho věk).

Přihlášky jsou potvrzené až po zaplacení!

 

Vstupné prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)!

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a instruktorů.

 

Těšíme se na Vás!

 

 

 

Skutečně spolu na vodítku bez tahání