Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROPOZICE KE STAŽENÍ 

 

 

TRIKY / CVIKY pro zábavu i canisterapii

Sobota 19. ledna 2019

od 9:30 do cca 17ti hodin

MÁME PLNO - NENÍ MOŽNÉ SE HLÁSIT

 

INSTRUKTOR

Hana Böhmová

Cvičí a žije s čivavkami Kamilkou, Májou a Fidorkou, se kterými si vyzkoušela obedience, sportovní kynologii, agility, tanec se psem a dogtrekking. Aktuálně se věnuje aktivně canisterapii a hrám se psy pro sport i volný čas. Složené zkoušky ZZO, ZOP, OB-Z, A1, NW-U, NW-N, opakovaně povahové testy CT psů. Společník a jednatel Psí školy KOIRA, s. r. o. – www.koira.cz

Výcviku a výchově psů se věnuje od roku 2008 a průběžně se v tomto oboru vzdělává.

 

Program - co vás čeká a nemine:

 

Budeme se učit nové triky, cviky, skopičiny a jiná více či méně užitečná chování, primárně dle přání Vás – účastníků (prosím promyslete si, co byste rádi svého psa naučili).

 

Cviky a triky, které již Váš pejsek ovládá buď rozvineme, obohatíme, oživíme, nebo se je budete učit realizovat s figuranty, kterými budete přímo Vy. Zkrátka naučíte svého pejska, aby byl ochoten cvičit a cvik zvládl prakticky s kýmkoliv, což se Vám bude hodit nejen u rodinných příslušníků, jen tak pro zábavu, ale především v rámci canisterapie.

 

A možná, že si k těm trikům pustíme i hudbu... :)

 

 

Cena 800,-- za cvičící tým (člověk a jeho pes)

 

Můžete si s sebou vzít více psů a během cvičení si je střídat - bude Vám věnován stejný časový prostor, jako byste měli psa jednoho. Jen prosím myslete na to, že třída není nafukovací :)

 

 

Organizační informace:

 

Co s sebou:

·       Psa ideálně v postroji nebo s měkkým obojkem. Vodítko nám bude sloužit především jako pojistka, aby pes nechodil rušit ostatní cvičící týmy.

·       Boudičku, pelíšek... kde bude mít pes možnost odpočívat, když nebude na řadě. Ve třídě jsou k dispozici i úvazové kolíky ve zdi.

·       Budete potřebovat opravdu VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji VÍCE DRUHŮ!!! Měkké i sušené :-D Čím lákavější, tím lépe, ať máme čemu odolávat. Doporučuji zejména vařené nebo pečené maso, sýry, párky apod...

·       Něco na psaní poznámek - bude toho opravdu hodně. Během akce si můžete i fotit.

·       Vlastní židličku nebo polštářek, na kterém budete sedět; deka na přikrytí se také šikne

·       Bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

 

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře, která bude přitápěna elektrickým topením (na cca 10 - 15 °C - teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

Na oběd půjdeme do Hospůdky U dvou borovic. Do restaurace je možné si s sebou vzít své psy, ale můžete je také nechat ve třídě. Oběd je dobrovolná záležitost a není v ceně akce.

Maximální počet přihlášených: 6 cvičících týmů na jedné akci

 

Přihlášky posílejte na bohmova.hana@post.cz

Do přihlášky prosím uveďte své jméno, mobilní spojení, e-mail, popis psa (plemeno a jeho věk).

Přihlášky jsou potvrzené až po zaplacení!

 

Vstupné prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)!

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a instruktorů.

 

Těšíme se na Vás!