Jdi na obsah Jdi na menu
 


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

výchova a problémové chování psů

Individuální konzultace jsou vhodné pro všechny, kteří mají jakýkoliv problém s chováním svého psa, s výchovou nebo s výcvikem.

Zároveň je to i řešení pro psy, kteří nejsou aktuálně schopni se akcí či míst, kde jsou přítomni jiní psi a lidé zúčastnit, jelikož se nesoustředí, jsou extrémně rozrušení, bojácní, agresivní apod.

KDE SE KONAJÍ:

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Máme zde k dispozici vyklizenou třídu v prvním patře, která bude dle možností přitápěna elektrickým topením (na cca 10 - 15 °C - teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.


Nebo je možné zajet přímo k Vám domů, nebo kamkoliv do terénu (ideálně Dvůr Králové n. L nebo trasa DKnL - Ostrava). Je totiž mnoho specifických problémů, které je třeba řešit přímo na místě, jelikož situaci nelze ve psí škole simulovat.
Cestovné v takovém případě činí 10,--/km (start Choustníkovo Hradiště pro Dvůr Králové a okolí; na trase do nebo z Ostravy vzdálenost zajížďky). 

JAK DLOUHO TRVAJÍ:
Individuální konzultace / lekce obvykle trvá 60 minut. Nicméně mohou se objevit náročnější problémy, takže se lekce protáhne - nejčastěji půjde o naše první setkání. Důležitější je obvykle hledání řešení, než koukání na hodinky. Nicméně lekce nikdy nejsou delší jak 2 hodiny, jelikož poté již nejsou informace schopni vstřebávat lidé ani psi.

Cena konzultace / lekce činí 500,-- na hodinu (resp. 125,-- za 15 minut - platí se každá započatá čtvrthodina).

Po domluvení termínu, budete požádání o úhradu nevratné zálohy 200,-- na účet 2001365182/2010, čímž schůzku závazně potvrdíte. Záloha se vrací pouze v případě zrušení konzultace z důvodů na mé straně.

 

PŘIHLÁŠKA
Přihlásit je možné se na e-mail: bohmova.hana@post.cz - prosím v e-mailu stručně popište svůj problém a nezapomeňte uvést, kde by se měla lekce konat. Co nejdříve se Vám ozvu a domluvíme si konkrétní podrobnosti. Nebo můžete volat 723 367 923.

Termín se odmlouvá individuálně telefonicky nebo e-mailem.


CO POTŘEBUJI
Pokud nedostanete jiné instrukce, tak budete potřebovat především:
1. VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučujeme především vařené nebo pečené maso, sýr, párky, salám... apod. Důležité je, aby pes o Vaše odměny stál :-)
2. Postroj (aby se pes neškrtil), ale pokud již potřebujete použít obojek, tak normální měkký (ne stahovací, kovový ...).
3. Vodítko ideálně klasické cca 150 cm.

UVÍTÁME, POKUD SE INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ (zejména pokud jde o výchovné obtíže) ÚČASTNÍ VÍCE ČLENŮ RODINY. Je dobré táhnout za jeden provaz.

Těším se na Vás a nepropadejte panice :-) Každý problém má řešení!