Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hana Böhmová

U Sokolovny 140/2, 725 29  Ostrava - Petřkovice

mobil: 723 367 923

IČ: 691 58 681

e-mail: bohmova.hana@post.cz

 

 dsc_0109.jpg

Jsem součástí instruktorského týmu Psí školy KOIRA z Ostravy (www.koira.cz), kde působím především. Ráda se však vracím čas od času do svého rodného kraje.

 

Nejčastěji cvičíme v jedné třídě v bývalé základní škole v Choustníkově Hradišti (u Dvora Králové nad Labem)

Třída má cvičební povrch složení z pěnové gumy překryté kobercem o rozměrech 6 x 8 metrů. Přitápíme zde elektrickým přímotopným topením (doporučujeme teplejší oblečení na cca 10 - 15 °C, zvláště bude-li venku mrznout). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice a uvařený čaj.106.jpg

Pro trénování pejsků máme bohatou výbavu pomůcek.

p1010076.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

Ubytování:         Pension Doctor - http://www.dvur-kralove-ubytovani.cz/  (cca 20 metrů od školy; ubytování si každý účastník zajišťuje sám)

Stravování:       Na oběd chodíme do nekuřácké Hospůdky „U dvou borovic“ (otevřeno 11:00 až 22:00). Do hospůdky můžete i se psy, ale je možné je nechat během polední přestávky odpočívat ve třídě. Vaří se zde výborně .

VELKÁ PARKOVACÍ PROSBA
Prosím účastníky, aby neparkovali na trávě před školou a zároveň o zajištění průjezdnosti místní komunikace kolem školy. Prosím proto, abyste si ke škole jen zajeli (pokud tam nebude volné místo na asfaltu u zídky), vyložili, a potom si přeparkovali buď před obecní úřad (směr Kohoutov) nebo k autobusové zastávce (kolem penzionu Doctor dozadu). Moc děkuji za trpělivost a vstřícnost!

Parkování, ubytování, restauraci i školu najdete vyznačenou na MAPCE

 

 

 Čas od času si ovšem odskočíme potrénovat i jinam