Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIDEOTÉKA

Psích škol i trenérů je milion, a tak občas chudák "zákazník" neví, kam se vrtnout, aby našel to "pravé ořechové". Snad Vám ukázky mé práce (tedy cvičení s čivavkama) a práce s mými žáčky pomohou se zorientovat, abyste v případě Psí školy MINIMAXIPES nekupovali zajíce v pytli. A také budiž pro Vás inspirací!

 

 

Příspěvky

NÁVODY a INSPIRACE

2. 5. 2014

Skutečně základními motty Psí školy MINIMAXIPES je "KROK ZA KROKEM" a "VÝCHOVA - VÝCVIK - HRA - TRÉNINK - JEDNO JEST". Díky této strategii se naučí cokoliv (co je ve fyzických možnostech), jakýkoliv pes (a může být bojácný, hysterický, uštěkaný, úplně blbý...). Budiž pro Vás zveřejněná videa návodem a inspirací, že to skutečně jde a že postup "krok za krokem" je nejrychlejší cesta k cíli.

Zároveň děkuji svým žáčkům za dechberoucí herecké výkony a za ochotu nechat se natáčet!

 

UPOUTÁVKY a VIDEOREPORTÁŽE

2. 5. 2014

Popisovat slovně, co jsme dělali na akcích či kurzech Psí školy MINIMAXIPES, by bylo na dlouho a kdo ví, co byste si pod tím popisem nakonec představili. A tak jsem se rozhodla, že budu čas od času vyrábět videoreportáže, abyste si udělali lepší představu o tom, jak to u nás chodí a co ode mne můžete čekat.